css template

Renovace kuchyní a kuchyňských linek

Pomocí renovace nemusí být uskutečnění drahé ani náročné.                                      Kuchyňský nábytek bývá stejně jako koupelna a obývák vizitkou bytu. Přitom provozem nejvíce trpí a také stárne morálně. Objevují se nové typy skříněk, nové dekory, další kuchyňští pomocníci na které hledáme místo.

Naši zákazníci často kladou požadavek „chtěla bych mít vše tam co jsem zvyklá, ale moje kuchyně se mi už nelíbí…“. Nabízí se snadné a rychlé řešení.

Výměna dvířek skříněk

Jde o zásadní změnu vzhledu kuchyně. Nabídka je široká. Můžete mít opět hranatá dvířka nebo dvířka se zaoblenou hranou, dvířka s ozdobným prolisem, dvířka prosklená v různých provedeních, dvířka prosklená s rámečkem. Prosklená dvířka mohou být zasklena typem skla dle Vašeho výběru. Dekorů, ve kterých jsou dvířka vyráběna, je velká řada. Krom toho můžete ovlivnit výběrem strukturu povrchu. 

Výběr nových úchytek pro otevírání skříněk

K dispozici jsou úchytky dřevěné, kovové nebo plastové. Jsou v mnoha provedeních a také různých cenách.

 Výměna pracovní desky

Výměna není nutná, ale pokud má kuchyně vypadat jako nová-je výměna žádoucí. Desku vybíráte podle vzorníku tak, aby se Vám hodila k dekoru nových skříněk a na základě svých zkušeností s původní pracovní deskou. Někdo preferuje desku na které nebudou vidět drobné nečistoty, někdo naopak takovou, která svojí linií a povrchem přitahuje pozornost.

 Výměna dřezu

 Měnite-li pracovní desku, stojí za úvahu výměna dřezu. Otvor pro nový dřez Vám vyřízneme dle potřeby.

 Dovybavení kuchyně dalšími skříňkami „na míru“

 V případě, že postrádáte nějakou skříňku nebo chcete rozšířit kuchyňskou linku, je možné vyrobit skříňku podle Vašich potřeb.

 Aplikace vitráží do prosklených skříněk

 Chcete aby Vaše kuchyně měla výraznější znaky Vašeho vkusu? Můžete se zamyslet nad aplikací drobné vitráže nebo výbrusu do skel prosklených skříněk. Může být působivé opakování použitého motivu z kuchyňských dveří na sklech kuchyňských dvířek.